اربعین ,کیفیت ,دریافت ,مردم ,عظیم ,زائران ,اهل‌بیت علیهم‌السلام ,زائران اربعین ,دریافت کیفیت ,مکتب اهل‌بیت ,اربعین حسینی ,مکتب اهل‌بیت علیهم
اکنون متن فرمایشات رهبری درباره حسرت از این فوز بزرگ و عظیم برای شما عزیزان نقل می کنیم ببنید چه مفاهیم عالی در این صحبتها وجود دارد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (دوشنبه) در جلسه درس خارج فقه، پدیده بی‌نظیر و حرکت عظیم و پر معنای راهپیمایی اربعین حسینی علیه‌السلام را حسنه‌ای ماندگار خواندند و گفتند: ترکیب «عشق و ایمان» و «عقل و عاطفه» از ویژگی‌های منحصر به‌فرد مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام است و حرکت عاشقانه و مؤمنانه مردم از کشورهای مختلف جهان در این پدیده بی‌سابقه، بدون تردید از جمله شعائر الهی است.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به بزرگواری و محبت مردم عراق در پذیرایی از زائران اربعین، به کسانی که توفیق حضور در این حرکت پر معنا و پر مغز را پیدا کرده‌اند، توصیه کردند این فرصت را مغتنم بشمارند و افزودند: ما نیز از دور به حال زائران اربعین غبطه می‌خوریم و آرزو می‌کنیم ای کاش همراه شما بودیم. رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرصت ارتباط معنوی و عاشقانه با خاندان پیامبر اکرم(ص) و زیارت این عناصر ممتاز، برجسته، نورانی و ملکوتی را از امتیازات تفکر شیعی در میان فرق اسلامی دانستند و گفتند: حرکت عظیم مردم از ایران و سایر کشورهای جهان برای حضور در راهپیمایی اربعین، جلوه‌ای از ویژگی های برجسته مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام است که در آن، هم «ایمان، اعتقاد قلبی و باورهای راستین» موج می‌زند هم «عشق و محبت». ایشان همچنین زائران اربعین را به رعایت ضوابط و مقررات توصیه و تأکید کردند: دولت در خصوص خروج از کشور مقرراتی معین کرده که حتماً باید مراعات شود و حرکت خارج از این ضوابط مطلوب نیست.

 
برای دریافت فایل فرمایشات رهبری در باره اربعین حسینی ، با توجه به سرعت اینترنت خود ، یکی از سه لینک روبرو را کلیک نمایید:

کیفیت پایین

منبع اصلی مطلب : وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت
برچسب ها : اربعین ,کیفیت ,دریافت ,مردم ,عظیم ,زائران ,اهل‌بیت علیهم‌السلام ,زائران اربعین ,دریافت کیفیت ,مکتب اهل‌بیت ,اربعین حسینی ,مکتب اهل‌بیت علیهم
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : چند عکس از آزادگان تکریت 11 در مسیر پیاده روی کربلا